Úklid bytů

Čistý a provoněný domov plný relaxační atmosféry.

Kromě úklidu bytových domů a firem se specializujeme také na úklid domácností. Naše služby nejsou omezeny pouze na jednorázové úklidy; máme stabilní klientelu, pro kterou pravidelně provádíme úklid nejen v bytech, ale i v rodinných domech.

Úklid domácnosti

Rozsah našich služeb úklidu domácností je variabilní a zahrnuje veškeré úklidové práce dle vašich požadavků. Navíc nabízíme možnost domluvit si i další úkony, jako je vymalování a drobné úpravy, na které nemáte čas nebo se necítíte zkušení. Vedle běžného úklidu domácnosti můžete také využít dalších služeb, jako je žehlení prádla, mytí oken, praní záclon, čištění koberců, péče o sedací soupravy, mytí kuchyňské linky zevnitř a mnoho dalšího. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli široké spektrum služeb přesně podle vašich potřeb.

Čistící prostředky

S našimi mnohaletými zkušenostmi víme, jaké prostředky jsou nejvhodnější pro dosažení optimálních výsledků úklidu, přičemž dbáme na to, aby byly co nejšetrnější k čištěným povrchům. Veškeré pracovní pomůcky a technické vybavení jsou zahrnuty v ceně našich služeb. Můžete se spolehnout, že vaše domácnost bude ošetřena s péčí a použijeme ty nejlepší prostředky a techniky, abychom dosáhli optimálního výsledku.

Způsobené škody

I přes důkladné školení našich zaměstnanců a spolupráci s majitelem bytu, kde se provádí dohodnutá činnost, není možné úplně vyloučit chyby a případné škody. Naše společnost je však připravena na tuto eventualitu díky "Pojištění odpovědnosti při výkonu povolání". V případě vzniku škody jsme schopni okamžitě a efektivně situaci řešit.