Úklid exteriéru

Úpravená zahrada a parkoviště představují klíčový prvek vzhledu každé nemovitosti.

Tyto vnější prostory nejenže zvyšují estetickou hodnotu objektu, ale také vytvářejí první dojem a do značné míry ovlivňují celkový dojem o nemovitosti. Jejich péče a údržba jsou zásadní pro udržení přitažlivosti a pozitivního vnímání ze strany návštěvníků, obyvatel a potenciálních zájemců.

Rádi vám nabídneme naše služby likvidace nepotřebných věcí a úklidu zahrady, včetně posekání trávy. Snažíme se vám usnadnit práci při zkrášlování exteriéru vašeho domova. Kromě toho můžeme zamést vaši příjezdovou cestu, parkoviště, terasu nebo balkón, abychom zajistili, že vaše okolí bude vypadat co nejlépe. S námi budete mít méně starostí a více času si užít krásu vašeho venkovního prostoru.

Způsobené škody

I přes pečlivé školení našich zaměstnanců, které poskytujeme jak z vlastní iniciativy, tak ve spolupráci s majitelem venkovních prostor, kde se vykonávají dohodnuté činnosti, není možné úplně vyloučit případné chyby a vznik škody.

Nicméně naše společnost je na tuto možnost připravena. Máme uzavřené "Pojištění odpovědnosti při výkonu povolání", což znamená, že jsme připraveni reagovat a řešit jakékoliv nepříjemnosti nebo škody, které by mohly nastat. Vaše spokojenost a bezpečí jsou pro nás klíčové.