Úklid firem

Čistota a kvalita, které na vás udělají dojem.

Nabízíme jednoduché a cenově dostupné řešení profesionálního úklidu. Naši zaměstnanci jsou pečlivě školeni a mají rozsáhlou praxi v oblasti úklidu. Specializujeme se nejen na úklid průmyslových prostor a skladů, ale také na čištění restaurací a prostor s vysokými nároky na hygienu, jako jsou ordinace nebo nemocnice. S námi získáte spolehlivého partnera pro udržení čistoty ve vašich prostorách bez vysokých nákladů.

Úklid kanceláří

Náše služby v oblasti úklidu kanceláří zahrnují veškeré běžné úkoly, které jsou známé z domácího úklidu. Přizpůsobíme se také vašim specifickým požadavkům. Stanovíme harmonogram úklidu kanceláří tak, abyste mohli nerušeně pracovat. To vše i mimo standardní pracovní hodiny. Naši zaměstnanci jsou k dispozici prakticky kdykoli, včetně víkendů, abychom zajistili, že vaše kanceláře budou vždy dokonale uklizené.

Kromě běžného úklidu kanceláří nabízíme rozšířené služby, jako je mytí oken, praní záclon, čištění koberců, sedacích souprav, a umytí kuchyňské linky jak zvenku, tak i zevnitř.

Dále poskytujeme služby likvidace nepotřebných věcí a úklid exteriéru. Můžeme provést úklid kolem vaší firmy a rovnou se postarat o sečení trávy. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou.

Úklid pro realitní kanceláře

Provedeme kompletní generální úklid vašeho rodinného domu, bytu či jiné nemovitosti, které má vaše realitní kancelář v nabídce. Kromě úklidu jsme schopni nabídnout také likvidaci nepotřebných věcí a úklid zahrady včetně posekání trávy.

Pokud si přejete, můžeme domluvit i další služby, jako je vymalování a drobné opravy, které pomohou zvýšit hodnotu prodávané nemovitosti a zároveň přispějí k jejímu atraktivnějšímu vzhledu. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili proces prodeje nemovitosti a zajistili, že bude připravena k prezentaci a prodeji za co nejlepší cenu.

Způsobené škody

I přesto, že jsou naši zaměstnanci proškoleni námi a následně firmou, kde se provádí dohodnutá činnost, nelze vyloučit pochybení a způsobení škody.

Naše společnost je na tuto možnost připravena a proto máme uzavřené „Pojištění odpovědnosti při výkonu povolání”. V případě způsobení škody, jsme připraveni ihned tuto situaci řešit.